Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 12 września 2019

Montaż i Sprzedaż Przydomowych Oczyszczalni EKO i BIO

Hydraulika

Dodaj do:

Opis:

Firma instal complex od kilku lat z powodzeniem świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi związane z doradztwem, sprzedażą i montażem przydomowych oczyszczalni ścieków ekologicznych i bilogicznych oraz szamb..
Najwyższa jakość naszych produktów zapewnia bezpieczeństwo i całkowity komfort użytkownika. nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków są trwałe, estetyczne, a co najważniejsze w pełni bezpieczne dla środowiska i ludzi. materiały z których są wykonane spełniają wszelkie normy.
Nasi wykwalifikowani pracownicy obsługują teren całego powiatu tureckiego oraz powiatów przyległych. zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, a każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie.
Oferujemy również usługi odwodnieniowe i melioracyjne. w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług dysponujemy niezbędnymi narzędziami hydraulicznymi oraz maszynami budowlanym pozwalającymi nam w szybki i kompleksowy sposób wykonanie powierzanego nam zlecenia. zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na -. w razie pytań prosimy o kontakt 572-972-200.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...