Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Układanie glazury, gresu, terakoty i płytek podłogowych - ogłoszenia znajdzto.pl (3)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
cekolowanie malowanie

cekolowanie malowanie

Redapomorskie 2019-06-24
znajdzto.pl / ... / Remonty i wykończenia / Układanie glazury i terakoty
Doświadczona ekipa remontowa. Wolne terminy.

Doświadczona ekipa remontowa. Wolne terminy.

Warszawamazowieckie 2019-06-22
znajdzto.pl / ... / Remonty i wykończenia / Układanie glazury i terakoty
Remont, wykończenia wnętrz, usługi budowlane, wolne termiy

Remont, wykończenia wnętrz, usługi budowlane, wolne termiy

Katowiceśląskie 2019-06-20
znajdzto.pl / ... / Remonty i wykończenia / Układanie glazury i terakoty
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu UKŁADANIE GLAZURY I TERAKOTY z województw: Zobacz ogłoszenia z działu UKŁADANIE GLAZURY I TERAKOTY z miast:

Zastosowanie terakoty, glazury i gresu

 

Materiał przeznaczony do wyłożenia podłogi powinien być dostosowany do rodzaju pomieszczenia i stopnia eksploatacji podłoża. Równie ważna jest znajomość cech i różnic między poszczególnymi rodzajami materiałów.

 

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów płytek ceramicznych – glazura, terakota i gres. Obecnie działa także wiele firm świadczących usługi układania terakoty, gresu oraz inne usługi glazurnicze. Powstają nowe przedsiębiorstwa, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wraz z pojawianiem się nowych mieszkań i rozwojem budownictwa usługowego rośnie zapotrzebowanie na usługi układania różnego rodzaju płytek. Popularność glazury, terakoty czy gresu wynika zarówno z szerokiej dostępności tych materiałów, jak i z możliwości praktycznego ich zastosowania. Zaletą ich jest łatwość w utrzymaniu czystości przy minimalnym nakładzie środków i pracy oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Wprawdzie koszt układania terakoty, glazury czy gresu jest wyższy, niż w przypadku układania paneli podłogowych, to nakłady zwracają się w postaci zaoszczędzonych pieniędzy na konserwację czy zakup specjalnych środków czystości.
Płytki różnego rodzaju znajdują zastosowanie w mieszkaniach w łazienkach, toaletach, natryskach, kuchniach, przedpokojach, a także w miejscach użyteczności publicznych, np. w holach, korytarzach, salach konferencyjnych, aulach, klatkach schodowych, tarasach, werandach, warsztatach mechanicznych, basenach, w szpitalach, przychodniach i wielu innych miejscach. Firmy zajmujące się układaniem gresu, terakoty czy glazury wykonują usługi zarówno dla właścicieli domów i mieszkań, wspólnot mieszkaniowych, firm, sieci handlowo-usługowych, jak i instytucji państwowych. Poszukując odpowiedniego fachowca, najlepiej wybrać wykonawcę z długoletnim doświadczeniem.
Dobrze, jeśli glazurnik jest polecany przez znajomego lub kogoś z rodziny. Warto zorientować się także, jaki zakres usług świadczy dany wykonawca, np. czy sami musimy zająć się zabezpieczeniem wyposażenia mieszkania, organizować wywóz gruzu i innych pozostałości. Ponadto niektórzy wykonawcy realizują zlecenia tylko z materiału powierzonego, podczas gdy inni oferują zakup płytek w niższej cenie, korzystając ze współpracy z hurtowniami i składami budowlanymi. Dobry fachowiec powinien także umieć doradzić w wyborze odpowiedniego rodzaju płytek oraz powiedzieć o sposobach ich czyszczenia i konserwacji.

Proszę czekać - ładowanie treści...