Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Remonty i wykończenia domów, mieszkań, zlecenia remontowe - ogłoszenia znajdzto.pl (6)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Parkiet dębowy 6, 5 m2

Parkiet dębowy 6, 5 m2

Gdańskpomorskie 2017-04-20
znajdzto.pl / ... / Remonty i wykończenia / Wyposażenie wnętrz
Schody z drewna- stolarskie.

Schody z drewna- stolarskie.

Gdańskpomorskie 2017-04-20
znajdzto.pl / ... / Remonty i wykończenia / Wyposażenie wnętrz
Oferujemy usługi remontowo - budowlane!

Oferujemy usługi remontowo - budowlane!

Katowiceśląskie 2017-04-19
znajdzto.pl / ... / Remonty i wykończenia / Malowanie
SKUWANIE Płytek, Usuwanie Kleju po Płytkach, Parkietach, Wykładzinach - Gdynia

SKUWANIE Płytek, Usuwanie Kleju po Płytkach, Parkietach, Wykładzinach - Gdynia

Gdyniapomorskie 2017-04-18
znajdzto.pl / ... / Remonty i wykończenia / Parkiety, podłogi i posadzki
PROMOCJA
PORĘCZE I BALUSTRADY RINTAL 10% TANIEJ!

PROMOCJA PORĘCZE I BALUSTRADY RINTAL 10% TANIEJ!

Bydgoszczkujawsko-pomorskie 2017-04-18
znajdzto.pl / ... / Remonty i wykończenia / Wyposażenie wnętrz
PROMOCJA
OBŁOŻENIA SCHODÓW BETONOWYCH RINTAL DO 15% TANIEJ!

PROMOCJA OBŁOŻENIA SCHODÓW BETONOWYCH RINTAL DO 15% TANIEJ!

Bydgoszczkujawsko-pomorskie 2017-04-18
znajdzto.pl / ... / Remonty i wykończenia / Wyposażenie wnętrz
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu REMONTY I WYKOŃCZENIA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu REMONTY I WYKOŃCZENIA z miast:

Jak wykończyć mieszkanie?

 

Kupując u dewelopera mieszkanie w stanie surowym czy deweloperskim, musimy liczyć się z koniecznością jego wykończenia.

 

Część osób decyduje się wykończenie mieszkania w całości we własnym zakresie, inni korzystają z pomocy fachowców, którzy zawodowo zajmują się wykańczaniem i remontami mieszkań i domów. Mniejszość stanowią natomiast klienci, którzy w całości powierzają wykończenie mieszkania deweloperowi, a aranżację zlecają firmom zajmującym się wyposażaniem i urządzaniem wnętrz. Ostatnie rozwiązanie takie jest polecane osobom, które chcą sfinansować wykończenie mieszkanie w ramach kredytu zaciągniętego na zakup mieszkania, gdyż deweloper oblicza cenę wykończenia w przeliczeniu na metr kwadratowy.
Poza tym inwestor dostosowuje standard materiałów do oczekiwań klienta, choć ta opcja bardzo ogranicza możliwość realizację indywidualnych pomysłów na aranżację mieszkania. Samodzielne wykończenie mieszkania jest najtańszym rozwiązaniem, ale wymaga dużych umiejętności w zakresie prac remontowych i jeszcze lepszej organizacji. W przeciwnym razie próby wykończenia mieszkania na własną rękę mogą skończyć się dodatkowymi kosztami związanymi z koniecznością wprowadzania poprawek przez wynajętego fachowca. Decydując się na usługi firmy wykończeniowej, musimy liczyć się z ogromem prac, które są do zrealizowania. Do nas będzie należało przygotowanie listy zadań, które fachowcy muszą wykonać, zaaranżowanie wszystkich wnętrz, rozkład oświetlenia, elektryki i innych detali, oraz sprawowanie nadzoru nad postępem prac i budżetem. Na rynku działa wiele firm wykańczających mieszkania i domy oraz oferujących usługi remontowe.
Jeszcze przed odebraniem mieszkania od dewelopera warto porównać oferty różnych firm, poznać cenniki i dostępne terminy. Warto dużo wcześniej pomyśleć o doborze materiałów do poszczególnych pomieszczeń, kolorów, oświetlenia, dodatków itp. W trakcie realizacji prac wykończeniowych mogą pojawić się także nieoczekiwane problemy w postaci awarii, opóźnień czy pomyłek. Jeśli czujemy, że trudno nam się uporać z wyborem materiałów wykończeniowych i doborem kolorów, warto wynająć w tym celu architekta wnętrz. Niektórzy projektanci współpracują także z doświadczonymi firmami wykończeniowymi. Ponadto, korzystając z usług fachowców, możemy liczyć na tańszy zakup materiałów o różnicę w podatku VAT. Przy podejmowaniu decyzji o sposobie wykończenia mieszkania, nie można zapominać także o komforcie życia codziennego i dobrym samopoczuciu.

Proszę czekać - ładowanie treści...