Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 1 czerwca 2020

Odszkodowania

Finansowe i prawne

Dodaj do:

Opis:

Odszkodowania
Naszą misją jest wspieranie osób poszkodowanych we wszelkiego rodzaju wypadkach.
Zajmujemy się zarówno sprawami nowymi (w sytuacji gdy szkoda nie została jeszcze zgłoszona), bieżącymi (kiedy postępowanie likwidacyjne jest już w toku) oraz zakończonymi już decyzją zakładu ubezpieczeń (wypłacone odszkodowanie jest zaniżone bądź też nastąpiła całkowita odmowa wypłacenia zadośćuczynienia). W razie zaistnienia jakichkolwiek wątpliwości dotyczących samego zdarzenia, rozmiarów szkody, wysokości odszkodowania, zasadności odmowy jego wypłacenia możecie Państwo zadzwonić do naszego konsultanta lub wypełnić formularz zgłoszenia szkody.
Specjalna oferta naszej kancelarii dotyczy ofiar wypadków komunikacyjnych; bez wstępnych opłat i zaliczek egzekwujemy odszkodowania, renty, zadośćuczynienia od firm ubezpieczeniowych z tytułu OC sprawcy wypadku. Kompleksowo zajmujemy się sprawą, aż do momentu wypłaty odszkodowania, naszą zapłatą jest prowizja od wypłaconej kwoty, wcześniej nie pobieramy żadnych opłat.
Korzystając z usług Kancelarii uzyskacie Państwo:
kompleksową ocenę prawną zdarzenia,
wycenę szkody majątkowej przez rzeczoznawców,
reprezentację przed sądem.
Zajmujemy się szkodami osobowymi, komunikacyjnymi i majątkowymi. W przypadku uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia korzystamy z ekspertyz doświadczonych lekarzy, a w sprawach dotyczących zniszczonego mienia współpracujemy z doświadczonymi biegłymi sądowymi i rzeczoznawcami.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...