Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 24 września 2018

Prace tokarskie. Frezowanie. Szlifowanie

Inne

Dodaj do:

Opis:

Prace tokarskie po metalu to skomplikowany proces z mnóstwem właściwości i specyficznych pojęć. W naszej kompanii pracuje wykwalifikowana tokarska grupa pracujących przy maszynie, co wykonuje dowolne zamówienie, zgodnie kreślenia. Do każdego zamówienia indywidualistyczne podejście.
Prace tokarskie po metalu wykonujemy szybko i jakościowo. U nas do obecności są potężne obrabiarki, które przy konieczności mogą dawać doskonałą dobową wydajność. W naszej kompanii potraficie zamówić detale dowolnych typów i dla dowolnego przeznaczenia:
1. wały, tuleje, kółka, koła cięgnowe;
2. sztucera, gilzy ochronne;
3. produkcja budowy maszyn - do narzucania nakrętki, tuleje generatora;
4. dla medycznych przyrządów - stojaki, szajby, sztucery.
Frezowanie - sposób do obróbki metali krojeniem za pomocą frezarki. Z rozwojem dużego przemysłowi, pojawiła się potrzeba w dużych ilościach jednakowych detali z zadaną precyzją i przy małych kosztach czasu pracowników, tu prace frezarskie otrzymały najlepsze stosowanie.   Frezowanie metalu to jedna z najrozpowszechnionych metod mechanicznej obróbki. Z metalu różnej jakości i właściwości czynią mnóstwo wyrobów, które do skutku wykorzystują się praktycznie we wszystkich branżach budowy maszyn, medycyny i techniki. 
Prace szlifierskie - to proces obróbki materiału do nabycia im gładkości z użyciem ściernych materiałów.
Szlifowanie pozwala dosięgnąć wysokiej precyzji obróbki, to końcowy etap, na którym obróbka metalu zakończa się. U nas pracują doświadczeni fachowcy, które operatywnie i niedrogo wykonają wszystkie główne rodzaje szlifierskich prac, zaczynając od wewnętrznego, zewnętrznego szlifu, zakończając okrągłą i płaską obróbką powierzchni.
 
W celu złożenia zamówienia należy przesłać rysunek techniczny wymaganych części  i podać ilość. Nasi specjaliści poinformują Cię o cenie i warunkach produkcji w jak najkrótszym czasie! Skontaktuj się z nami - napisz na maila  prace.tokarskie@onet.pl


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...