Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 12 grudnia 2019

Płyta Fundamentowa Grzewcza, Wykonanie cała Polska

Prace Ziemne, fundamenty i wykopy

Dodaj do:

Opis:

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu PŁYT FUNDAMENTOWYCH oraz CIEPŁYCH PŁYT FUNDAMENTOWYCH GRZEWCZYCH, a także budownictwie domów energooszczędnych w technologii szkieletowej prefabrykowanej.

W naszej ofercie znajduje sie kilka wariantów płyt fundamentowych + dodatkowe instalacje grzewcze (wodne i powietrzne elektryczne).

W celu zapoznania sie z naszą pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdą państwo szereg informacji związanych z budowaniem ciepłych płyt fundamentowych:

https://fundament.net.pl

Pracujemy na terenie CAŁEGO KRAJU.

Przy każdej realizacji GRATIS oferujemy projekt płyty fundamentowej!

Każdy projekt jest indywidualnie dobierany do warunków podłoża oraz wymagań klienta. Płyta fundamentowa realizowana jest ze wszystkimi instalacjami wod-kan oraz przejściami technicznymi pod przyłącze wody, prądu.

Płyty fundamentowe wykonujemy ze styropianu:
- EPS200,
- XPS lub,
- Hydro

Wraz z zastosowaniem opaski antywysadzinowej. Elementy ułożone bezpośrednio na podłożu dostarczane są przez renomowanych producentów z Polski i UE.

W celu uzyskania darmowej wyceny zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 608 276 659 bądź poprzez portal OLX lub formularz kontaktowy umieszczony na stronie https://fundament.net.pl

Czas realizacji płyty fundamentowej to przeważnie od 5 do 7 dni, czas ten zależny jest od wielkości płyty oraz warunków gruntowych występujących na działce inwestora.

Wykonujemy wszystkie typy płyt fundamentowych. Zarówno płyty fundamentowe do domów pasywnych, kanadyjskich, szkieletowych prefabrykowanych oraz tradycyjnych.

Wystawiamy faktury VAT

Skontaktuj się, aby poznać szczegóły:
- e-mail: info(małpa)fundament.net.pl
- www: fundament.net.pl
- tel: 608 276 659


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...