Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 12 lutego 2019

Zaległości podatkowe. Wyprowadzanie zaległości księgowych oraz podatkowych. Księgowość.

Finansowe i prawne

Dodaj do:

Opis:

Profesjonalne usługi księgowe dla Twojej firmy. Prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz biura rachunkowego, które poprowadzi Twoją księgowość? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do współpracy. Nie zastanawiaj się. Zapoznaj się z usługami oferowanymi przez nasze biuro.

W naszej ofercie znajduje się wiele kompleksowych usług księgowych również dla firm, które mają zaległości księgowe. Twoja poprzednia księgowa nie wypełniała swoich obowiązków i teraz masz zaległości księgowe? Nie martw się naprawimy to za nią. Nasi specjaliści bez problemu poradzą sobie z tym problemem. Oferujemy wyprowadzenie zaległości księgowych, podatkowych wobec pracowników oraz ZUSu. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie harmonogram działań oraz pomożemy w uzgodnieniu terminu spłaty zobowiązań wobec urzędów.
Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów oraz dla ryczałtowców wprowadzenie przychodów. Zajmujemy się ewidencją środków trwałych, sporządzaniem różnego rodzaju deklaracji podatkowych oraz księgowaniem zaległych faktur. W naszej ofercie znajduje się także obsługa kadrowo-płacowa. Oferujemy pomoc oraz doradztwo w sprawach podatkowych.
Najlepsza cena doradztwa księgowego na rynku! Zgłoś się po wycenę indywidualną.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...