Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 11 stycznia 2021

Voucher na sesje zdjęciową. Sesja zdjęciowa. Pomysł na prezent.

Inne

Dodaj do:

Opis:

Nie masz pomysłu na prezent?
Uważasz, że asortyment, który znajduje się w sklepach niezbyt idzie w parze z oryginalnością?
Chcesz ofiarować prezent, który będzie tylko dla tej jednej, jedynej, wyjątkowej osoby, a przy tym będzie użyteczny?

Idealnym prezentem dla osoby ekspresyjnej, pewnej siebie i lubiącej pozować przed obiektywem będzie voucher na indywidualną sesję zdjęciową.
Voucher na sesję fotograficzną ucieszy również osoby z aspiracjami modelingowymi lub zacięciem aktorskim. Profesjonalnie wykonane zdjęcia pochodzące ze sesji zdjęciowej będą zacnie wyglądały w portfolio.

Voucher na sesję zdjęciową ucieszy także osoby publiczne, pracowników naukowców, redaktorów, biznesmenów i bizneswoman oraz wszystkich, którzy potrzebują zdjęć do budowania swojego wizerunku w środkach masowego przekazu (mass media).

Przeprowadzone przez nas sesje zdjęciowe są szyte na miarę, indywidualnie pod potrzeby i wizję każdego klienta, co pozwala uniknąć powtarzania schematów, a co za tym idzie – powtarzalności i spospolicenie.

Dla nas sesja zdjęciowa nie zaczyna i nie kończy się w studiu.
Pochodzący z sesji materiał zdjęciowy, poddajemy selekcji (z klientem albo my sami), następnie wybrane zdjęcia poddajemy obróbce graficznej (od delikatnego retuszu do fotomontażu), a na końcu zapisujemy i oddajemy klientowi zdjęcia w wybranej przez niego formie.

Więcej informacji udzielimy Państwu telefonicznie bądź drogą e-mail'ową.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...