Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 13 stycznia 2021

Wdrożenie RODO dla podmiotów gospodarczych oraz upadłość konsumencka.

Finansowe i prawne

Dodaj do:

Opis:

Oferujemy profesjonalne usługi wdrożenia regulacji RODO dla podmiotów gospodarczych (głównie z branży medycznej, ale nie tylko) wraz z comiesięczną obsługą Inspektora Danych Osobowych (IOD). Ze względu na fakt, iż działamy w systemie "home offcie" jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najniższe stawki na rynku, zachowując jednocześnie wysoki poziom obsługi. W cenie 500 złotych brutto miesięcznie zyskują Państwo:
1. bieżącą obsługę IOD (klienci / pacjenci kontaktują się wyłącznie z nami w sprawach związanych z przetwarzaniem i gromadzeniem oraz ochroną danych osobowych)
2. comiesięczne raporty bezpieczeństwa
3. sporządzenie (w przypadku jej braku) lub weryfikacja istniejącej dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)
4. niezbędne szkolenia pracowników.
Wszystkie w/w czynności dokonujemy on - line, mając na uwadze obowiązującą w Polsce sytuację pandemiczną. Zawarcie umowy o współpracy oraz przesyłanie wszelkich dokumentów (w tym faktur) odbywa się za pomocą poczty elektronicznej. Serdecznie zapraszamy do współpracy podmioty z terenu całego kraju.

Dla osób fizycznych (konsumentów) oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie ogłoszenia upadłości konsumenckiej, wraz ze stworzeniem odpowiedniej dokumentacji (w tym wniosku o ogłoszenie upadłości do właściwego sądu). W cenie 500 złotych netto (płatnej jednorazowo, "z góry" po podpisaniu umowy o współpracy) otrzymują Państwo:
1. bezpłatną analizę problemu
2. stworzenie profesjonalnej dokumentacji, dzięki której będziecie Państwo mogli rozpocząć proces ogłaszania upadłości konsumenckiej
3. wsparcie w procesie przez cały czas jego trwania.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Kontakt telefoniczny możliwy w dni powszednie, w godzinach od 10:00 do 18:00.
Kontakt mailowy - całą dobę przez 7 dni w tygodniu.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...