Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 15 lutego 2020

Kurs kasy fiskalne, fakturowanie, reklamacje i biurowość

Finansowe i prawne

Dodaj do:

Opis:

Firma oferuje realizację warsztatowego "Kursu obsługi różnych typów kas fiskalnych na stanowisku sprzedawcy", blisko centrum Miasta Bydgoszczy, w terminach i godzinach dogodnych dla klientów.

Zajęcia praktyczne są prowadzone przy użyciu różnych typów kas marki ELZAB, POSNET, NOVITUS, ACLAS, DATECS, ELCOM, ELMAR, MERCURY, ELEMIS, a także urządzeń wspomagających sprzedaż: czytniki kodów, waga elektroniczna, szuflada kasowa, testery banknotów, metkownice.

W rozszerzonej wersji Kursu są dodatkowo warsztaty z komputerowego fakturowania np. Subiekt GT, Data Faktury oraz obsługi reklamacji i biurowości (pakiet MS Office).

Cena Kursu podstawowego zaczyna się od kwoty brutto 100 złotych za 6 godzin zegarowych zajęć, w co najmniej 5 osobowych grupach kursowych!
Istnieje również możliwość realizacji zajęć w mniejszych grupach, za 6 godzin zegarowych w kwocie od 300 złotych.

Kurs kończy się egzaminem praktycznym i wydaniem imiennego certyfikatu.

Firma prowadzi działalność związaną z organizacją i realizacją zajęć i opracowań, które dotyczą przedsiębiorczości, logistyki, administracji i biurowości.
Firma posiada wpis Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.04/00036/2017 z 10.04.2017r.

www.uni-kab.pl
kbryfczynski@o2.pl
kom. 608-663-646

Zapraszamy!!!


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...