Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Dachy płaskie, drewniane, z blachy, pokrycia dachowe bitumiczne i pcv - montaż - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Zgrzewanie papy, obróbki blacharskie i inne budowlane

Zgrzewanie papy, obróbki blacharskie i inne budowlane

Krakówmałopolskie 2020-10-21
znajdzto.pl / ... / Budowa domu / Dachy i pokrycia dachowe
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu DACHY I POKRYCIA DACHOWE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu DACHY I POKRYCIA DACHOWE z miast:

Jak znaleźć dobrego dekarza?

Wybór odpowiedniego pokrycia dachowego jest tak samo trudny jak znalezienie dobrej firmy czy dekarza, który usługę tę wykona.

Według fachowców dach jest tym elementem budynku, gdzie pojawia się najwięcej błędów przy jego wykonaniu. Przy wyborze firmy zajmującej się pokryciami dachowymi na pewno nie warto korzystać z pierwszego napotkanego kontaktu w prasie czy internecie. Ponadto warto pamiętać, że im więcej chcemy zaoszczędzić na wykonaniu pokrycia dachowego, tym więcej może nas to kosztować w późniejszym czasie. Niestety, nawet z pozoru solidnie wykonany dach po kilku latach może ujawnić bardziej lub mniej istotne niedociągnięcia. Czasem nawet deklarowany przez dekarza okres gwarancji może nie wystarczyć na ujawnienie się usterek. Dobra firma dekarska powinna umieć dobrze doradzić w wyborze odpowiedniego pokrycia dachowego, sporządzić kosztorys i zrealizować gotowy projekt.
Jak zawsze, w przypadku poszukiwania dobrej firmy usługowej, najlepiej sprawdza się poczta pantoflowa. Zadowolenie klienta to bowiem najlepsza reklama dla firmy, nie tylko dekarskiej. Innym źródłem poszukiwań może być przeglądanie ogłoszeń w prasie, internecie i na portalach branżowych. Fora poświęcone branży dekarskiej obfitują w opinie użytkowników o konkretnych firmach dekarskich z interesującego nas regionu. Dobrym sposobem jest także uzyskanie referencji od klientów firmy dekarskiej, u których były wykonywane pokrycia dachowe czy remont dachu. Sposobem na sprawdzenie wiarygodności i rzetelności firmy oferującej usługi dekarskie jest sprawdzenie, czy dana firma jest zarejestrowana w stowarzyszeniu specjalistów branży dekarskiej.
Takie uczestnictwo wymaga bowiem udokumentowania doświadczenia i wiedzy odpowiednimi certyfikatami. Bardzo ważne po dokonaniu wyboru firmy dekarskiej jest podpisanie stosownej umowy na wykonanie usługi. W trakcie prac warto zwrócić uwagę także na wyposażenie, jakim dysponują pracownicy, czy dbają o bezpieczeństwo swoje i osób znajdujących się w pobliżu. Nie trzeba być bowiem fachowcem, aby dostrzec kiepską jakość prac na dachu i nieudolność pracowników. Szybka interwencja właściciela budynku i zmiana ekipy pozwoli na uniknięcie jeszcze większych strat.

 

 

 

 

 

 

Proszę czekać - ładowanie treści...