Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Budowa domu od podstaw, jednorodzinnego, szkieletowego i pasywnego - ogłoszenia znajdzto.pl (3)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Pomiary Elektryczne Odbiorcze Poznań i Okolice

Pomiary Elektryczne Odbiorcze Poznań i Okolice

Poznańwielkopolskie 2021-01-08
znajdzto.pl / ... / Budowa domu / Budowa domów od podstaw
Pomiary Elektryczne Poznań i Okolice

Pomiary Elektryczne Poznań i Okolice

Poznańwielkopolskie 2021-01-08
znajdzto.pl / ... / Budowa domu / Budowa domów od podstaw
Elektryk Poznań i Okolice

Elektryk Poznań i Okolice

Poznańwielkopolskie 2021-01-08
znajdzto.pl / ... / Budowa domu / Budowa domów od podstaw
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu BUDOWA DOMÓW OD PODSTAW z województw: Zobacz ogłoszenia z działu BUDOWA DOMÓW OD PODSTAW z miast:

Budowa domu od podstaw

 

Firmy zajmujące się budową domów oferują realizację inwestycji metodą tradycyjną według projektu indywidualnego lub gotowego z katalogu.

 

Coraz większą popularnością cieszą się także domy energooszczędne z drewna. Okazuje się, że większość osób, które podejmują decyzję o wybudowaniu domu na posiadanej działce, decyduje się na realizację domu według gotowego projektu. Jedynie jedna trzecia inwestorów tworzy samodzielnie projekt wymarzonego domu. Jeśli chodzi o materiał, z którego budowane są współczesne domy, to najczęściej wykorzystuje się cegłę ceramiczną i bloczki komórkowe. Inne technologie, jak szkieletowa, z silikatu czy z bala, są nadal mało rozpowszechnione. Materiałem wykorzystywanym do pokrywania dachu jest najczęściej dachówka ceramiczna, w tym karpiówka. Równie dużą popularnością cieszy się blachodachówka oraz inne rodzaje blach. W mniejszości znajduje się z kolei dachówka cementowa oraz stropodach płaski.
Okazuje się, że Polacy coraz rzadziej decydują się na podpiwniczenie domu. Jest to podyktowane zarówno kwestiami finansowymi, jak i brakiem potrzeby posiadania dodatkowych pomieszczeń do przechowywania czy zagospodarowywania ich na warsztat czy pokój rekreacyjny. Także współczesne urządzenia grzewcze nie wymagają obecnie budowania podpiwniczeń, gdyż można jest zamontować w niewielkim pomieszczeniu na parterze domu.
Klienci firm budowlanych najczęściej zlecają budowę domu do stanu surowego zamkniętego, czyli z drzwiami, oknami i dachem. Znacznie rzadziej zlecana jest realizacja domu do stanu deweloperskiego, surowego otwartego, pod klucz, a także stanu surowego otwartego z dachem, ale bez okien i drzwi. Obecnie szacuje się, że wybudowanie domu od podstaw do stanu surowego zamkniętego to koszt ok. 100-150 tys. zł. Doprowadzenie domu do stanu deweloperskiego to dodatkowe 100 tys. zł, a wybudowanie domu pod klucz kosztuje  300 tys. zł i więcej. Korzystając z usług firm zajmujących się budową domów od podstaw, możemy także liczyć na pomoc w przygotowaniu dokumentacji, nadzór nad inwestycją czy przygotowanie projektu domu.

 

 

 

Proszę czekać - ładowanie treści...