Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Budowa domu od podstaw, jednorodzinnego, szkieletowego i pasywnego - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
USŁUGI BUDOWLANE RZESZÓW BUDOWA DOMÓW OD PODSTAW DACHY RZESZÓW

USŁUGI BUDOWLANE RZESZÓW BUDOWA DOMÓW OD PODSTAW DACHY RZESZÓW

Rzeszówpodkarpackie 2019-05-18
znajdzto.pl / ... / Budowa domu / Budowa domów od podstaw
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu BUDOWA DOMÓW OD PODSTAW z województw: Zobacz ogłoszenia z działu BUDOWA DOMÓW OD PODSTAW z miast:

Budowa domu od podstaw

 

Firmy zajmujące się budową domów oferują realizację inwestycji metodą tradycyjną według projektu indywidualnego lub gotowego z katalogu.

 

Coraz większą popularnością cieszą się także domy energooszczędne z drewna. Okazuje się, że większość osób, które podejmują decyzję o wybudowaniu domu na posiadanej działce, decyduje się na realizację domu według gotowego projektu. Jedynie jedna trzecia inwestorów tworzy samodzielnie projekt wymarzonego domu. Jeśli chodzi o materiał, z którego budowane są współczesne domy, to najczęściej wykorzystuje się cegłę ceramiczną i bloczki komórkowe. Inne technologie, jak szkieletowa, z silikatu czy z bala, są nadal mało rozpowszechnione. Materiałem wykorzystywanym do pokrywania dachu jest najczęściej dachówka ceramiczna, w tym karpiówka. Równie dużą popularnością cieszy się blachodachówka oraz inne rodzaje blach. W mniejszości znajduje się z kolei dachówka cementowa oraz stropodach płaski.
Okazuje się, że Polacy coraz rzadziej decydują się na podpiwniczenie domu. Jest to podyktowane zarówno kwestiami finansowymi, jak i brakiem potrzeby posiadania dodatkowych pomieszczeń do przechowywania czy zagospodarowywania ich na warsztat czy pokój rekreacyjny. Także współczesne urządzenia grzewcze nie wymagają obecnie budowania podpiwniczeń, gdyż można jest zamontować w niewielkim pomieszczeniu na parterze domu.
Klienci firm budowlanych najczęściej zlecają budowę domu do stanu surowego zamkniętego, czyli z drzwiami, oknami i dachem. Znacznie rzadziej zlecana jest realizacja domu do stanu deweloperskiego, surowego otwartego, pod klucz, a także stanu surowego otwartego z dachem, ale bez okien i drzwi. Obecnie szacuje się, że wybudowanie domu od podstaw do stanu surowego zamkniętego to koszt ok. 100-150 tys. zł. Doprowadzenie domu do stanu deweloperskiego to dodatkowe 100 tys. zł, a wybudowanie domu pod klucz kosztuje  300 tys. zł i więcej. Korzystając z usług firm zajmujących się budową domów od podstaw, możemy także liczyć na pomoc w przygotowaniu dokumentacji, nadzór nad inwestycją czy przygotowanie projektu domu.

 

 

 

Proszę czekać - ładowanie treści...