Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

Usługi architektoniczne, projektowanie, architektura nowoczesna i drewniana - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Lokalizacja Dodano
Projekty elewacji w formie wizualizacji 2D lub 3D

Projekty elewacji w formie wizualizacji 2D lub 3D

Warszawamazowieckie 2020-07-02
znajdzto.pl / ... / Architektura / Architektura krajobrazu i aranżacja ogrodów
Usługi ogrodnicze Odnawianie ogrodu i trawnika SZYBKO i SOLIDNIE

Usługi ogrodnicze Odnawianie ogrodu i trawnika SZYBKO i SOLIDNIE

Warszawamazowieckie 2020-06-27
znajdzto.pl / ... / Architektura / Architektura krajobrazu i aranżacja ogrodów
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu ARCHITEKTURA z województw: Zobacz ogłoszenia z działu ARCHITEKTURA z miast:

 

Trudny start początkującego architekta

 

 

Wiele młodych osób wybiera takie kierunki studiów, które w przyszłości umożliwią wykonywanie zawodu zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.

 

Na rynku usług funkcjonuje sporo firm świadczących usługi architektoniczne. Młodzi ludzie po studiach często zakładają pracownie architektoniczne lub podejmują samozatrudnienie poprzez prowadzenie działalności gospodarczej. Jest to często wybierana forma działania na rynku, gdyż umożliwia wykonywanie zleceń dla różnych firm. Wprawdzie nie jest to dobrze płatna działalność, gdyż polega głównie na podwykonawstwie w realizacji projektów, ale pozwala na zdobycie doświadczenia i uznania. Ponadto taka forma działalności pozwala na poznanie rynku, utworzenie sieci kontaktów oraz daje możliwość realizacji ciekawych projektów. Każda forma zaistnienia na rynku usług projektowych pociąga za sobą spore koszty początkowe. Podstawowym warunkiem sprawnego funkcjonowania na rynku jest posiadanie długiego stażu. Wymagane jest także posiadanie odpowiednich uprawnień, przynależność do Izby Architektów, posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz dysponowanie odpowiednim sprzętem komputerowym z oprogramowaniem (koszt nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych). Obecnie bowiem klienci oczekują przedstawienia projektu także w wersji wizualnej. Posiadanie długiego stażu jest warunkiem uzyskania odpowiednich uprawnień. Usługi początkujących projektantów, którzy nie posiadają uprawnień, najczęściej realizowane są we współpracy z doświadczonymi architektami. Projekt oddawany jest do sprawdzenia i zatwierdzenia  osobie, która posiada wymagane uprawnienia. Koszty, które trzeba ponieść na początku działalności architektonicznej to także konieczność opłacenia biura, poniesienia kosztów administracyjnych czy wynagrodzeń dla zatrudnianych pracowników.

 

 

Proszę czekać - ładowanie treści...